Lovecké zátiší, signováno, popsáno a datováno vlevo dole O. Hořejší G. Orechov. 1919, olej/plátno, 120,5 x 81,5 cm, lehce poškozená malba a rám (Šm) Přiložena dobová fotografie autora s nabízeným obrazem