Lot diversen waaronder een zilveren lorgnet, 20e eeuw. Lorgnet is gemerkt: 800 ( 800/1000 zilver) Conditie Goede conditie, kist scharnier is los. Afmetingen Kist 18,5 x 13,5 x 6 cm, lengte lorgnet bril 11 cm en toneelkijker lengte 3,5 cm en lengte 9 cm. Curiosa