Auktionspreisarchiv

Auktion: Auction 29.10.2019
wurde versteigert am: 29. Oktober 2019
Aktuelle Auktionen Auktionspreisarchiv

Lot diversen waaronder een zilveren lorgnet, 20e eeuw.

Archiv
Schätzpreis: 40 € - 80 €
ca. 44 $ - 88 $
Zuschlagspreis:  20 €
ca. 22 $
Los-Nr. 432, Aufrufe: 3

Lot diversen waaronder een zilveren lorgnet, 20e eeuw. Lorgnet is gemerkt: 800 ( 800/1000 zilver) Conditie Goede conditie, kist scharnier is los. Afmetingen Kist 18,5 x 13,5 x 6 cm, lengte lorgnet bril 11 cm en toneelkijker lengte 3,5 cm en lengte 9 cm. Curiosa

Informationen zur Auktion
Auktionshaus: ACA Auctions
Titel: Auction 29.10.2019
Auktionsdatum: 29.10.2019 - 30.10.2019
Adresse: ACA Auctions
Vechtstraat 45
9721 AB Groningen
Niederlande
+31 (0)6 36164867