Lot diversen (10+) waaronder een relikwie. 19/20e eeuw. Waaronder: speel fiches, borstel( ivoor), serpentine beeld( besch.) brons voet etc. Conditie Goede conditie. Beeld beschadigd. Afmetingen Max. hoogte 16 cm en max breedte 16 cm. Curiosa