Auktionsarchiv: Los-Nr. 506

Lot diversen (10+) waaronder een relikwie. 19/20e eeuw.

Auction 29.10.2019
29.10.2019 - 30.10.2019
Schätzpreis
40 € - 80 €
ca. 44 $ - 88 $
Zuschlagspreis:
20 €
ca. 22 $
Auktionsarchiv: Los-Nr. 506

Auction 29.10.2019
29.10.2019 - 30.10.2019
Schätzpreis
40 € - 80 €
ca. 44 $ - 88 $
Zuschlagspreis:
20 €
ca. 22 $

Lot diversen (10+) waaronder een relikwie. 19/20e eeuw. Waaronder: speel fiches, borstel( ivoor), serpentine beeld( besch.) brons voet etc. Conditie Goede conditie. Beeld beschadigd. Afmetingen Max. hoogte 16 cm en max breedte 16 cm. Curiosa

Auktionsarchiv: Los-Nr. 506
29.10.2019 - 30.10.2019
ACA Auctions
Vechtstraat 45
9721 AB Groningen
Niederlande
+31 (0)6 36164867

Auktionsarchiv: Los-Nr. 506
29.10.2019 - 30.10.2019
ACA Auctions
Vechtstraat 45
9721 AB Groningen
Niederlande
+31 (0)6 36164867