LINN FERNSTRÖM född 1974 Vingutväxter Signerad och daterad på baksidan Linn Fernström 2004. Blandteknik på papper, 106 x 78 cm. Signed and dated verso. Mixed media on paper. PROVENIENS Galleri Arnstedt & Kullgren, Östra Karup UTSTÄLLD Utan titel, Ystads konstmuseum, 2010