Kétágú gyertyatartó Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Horváth Henrik Budapest mesterjegy, kerek talapzat, kétágú felső résszel, biedermeier és neobarokk motívumokkal, virágcsokor dísszel Btto.: 536 g; 20*20 cm