Karafka do whisky 1 poł. XX w. Emil Hermann, Waldstetten , Niemcy srebro, szkło, próba: '800', 21 x 8,6 x 8,6 cm na okuciu wylewu znaki złotnicze: próba srebra, niemiecka punca państwowa, złotnik 'EH' Estimate: 700 - 900 PLN PLN EUR GBP USD 160 - 206 EUR Additional Charge Details - Do kwoty wylicytowanej doliczana jest opłata aukcyjna. Stanowi ona część końcowej ceny obiektu i wynosi 18%. Bidding form Register for an auction Ask about lot ID: 69424 Download bidding form Print item sheet Lot number Set for gourmet 17 September 2019, 19