Jerzy Nowosielski (1923 Kraków - 2011 Kraków) Martwa natura, 1987 r. olej/płótno, 73,3 x 92 cm sygnowany i datowany na odwrociu: 'JERZY NOWOSIELSKI 1987' Estimate: 150 000 - 200 000 PLN PLN EUR GBP USD 34 351 - 45 801 EUR Additional Charge Details - Do kwoty wylicytowanej doliczana jest opłata aukcyjna. Stanowi ona część końcowej ceny obiektu i wynosi 18%. - Do kwoty wylicytowanej doliczona zostanie opłata z tytułu "droit de suite". Dla ceny wylicytowanej o równowartości do 50 000 EUR stawka opłaty wynosi 5%. Opłata ustalana jest przy zastosowaniu średniego kursu euro ogłoszonego przez NBP w dniu poprzedzającym dzień aukcji. Bidding form Register for an auction Ask about lot ID: 70733 Download bidding form Print item sheet Lot number Set for gourmet 17 September 2019, 19