Joan Miró
1893-1983
Färglitografi, 1969. Signerad i vitt och numrerad 18/75. Bladstorlek 84,5 x 60,5 cm. (BFK Rives).
"L'Illetré - Bleu".
Lithograph in color, 1969. Signed and numbered 18/75 in white pencil. S: 84.5 x 60.5 cm. (BFK Rives).
Joan Miró
1893-1983
"L'Illetré - Bleu".