JAN SVENUNGSSON född 1961 Test 56 Signerad och daterad på baksidan Svenungsson 1994. Olja på pannå, 35 x 26 cm. Signed and dated verso. Oil on panel. PROVENIENS Anders Tornberg Gallery, Lund UTSTÄLLD Utan titel, Ystads konstmuseum, 2010