Italiaanse rijkgestoken vruchtenhouten bruidskist, de deksel versierd met strijdtafereel omlijst door ranken, de zijden geflankeerd door gestoken kariatiden, ranken, portretmedaillons en schelpmotieven, 17e eeuw, h. 62, br. 145, d. 74 € 1.600 openingsbod