Imperium Słońca, 2016
olej, płótno, 70 x 90 cm, sygnowany p.d.: 'Ślusarsky D.' oraz opisany na odwrocie: "Imperium Słońca" | 90x70 cm OLEJ | 2016 r | Daroisz Ślusarsky'
Imperium Słońca, 2016