Auktionspreisarchiv

Auktion: Algemene Veiling juli
wurde versteigert am: 13. Juli 2019
Aktuelle Auktionen Auktionspreisarchiv

Hollandse School 19e eeuw

Archiv
Schätzpreis: 100 € - 200 €
ca. 112 $ - 224 $
Zuschlagspreis:  n. a.
Los-Nr. 23, Aufrufe: 4

Schepen op woelige zee. Niet gesigneerd. In de manier van P. J. Schotel. Afmeting: Paneel 17 x 23,5 cm.

Informationen zur Auktion
Auktionshaus: Vendu Rotterdam
Titel: Algemene Veiling juli
Auktionsdatum: 13.07.2019
Adresse: Vendu Rotterdam
Kipstraat 54
3011 RT Rotterdam
Niederlande
[email protected] · +31 (10) 411 85 44