Hollandse school, 19e eeuw Elegante figuren op de markt voor het stadhuis van Haarlem [1] aquarel, 30 x 45 cm. Herkomst: Uit het bezit van wijlen Peter Baron von Görschen en Judith Baronin von Görschen - née Ghyczy de Gicz, Assa et Abláczkürth. Zie highlights p