Hollandse eiken renaissance kast, de fries versierd met ebben fineer en gestoken leeuwenkoppen, vier paneeldeuren geflankeerd door gecanneleerde regels, rustend op gezwarte bolpoten, 2e helft 17e eeuw, h. 201, br.141, d. 67