Auction 03.05.2021

Veilinghuis Van Spengen
Koninginneweg 25
1217 KR Hilversum
Niederlande
[email protected] · +31 (0)35 6400989

Datum der Auktion: 03.05.2021 - 07.05.2021

Zurück

Bild

Engelse eiken 'joined stool' krukje op poten verbonden door regel, 17e eeuw, h. 47, br. 47, d. 26 cm

Los #: 1

Schätzpreis: 200 € - 300 €

Datum: 03.05.2021 - 07.05.2021

Bild

Engelse eiken gatelegtafel met ovaal blad waaronder lade en gedraaide poten verbonden door regel, 18e eeuw, h. 73, bladmaat: 137 x 112

Los #: 2

Schätzpreis: 200 € - 300 €

Bild

eiken armstoel met marqueterie in de vorm van een lozenge, gebogen armleggers en gedraaide poten met regelverbinding, 19e eeuw, h. 174 cm

Los #: 3

Schätzpreis: 100 € - 200 €

Bild

Engelse 2-delige eiken ladenkast met 4 laden voorzien van koperen beslag, circa 1700, h. 97, br. 95, d. 59 cm -reconstructies

Los #: 4

Schätzpreis: 150 € - 200 €

Bild

Franse rozenhouten commode met marmeren blad, gebogen front waarin 2 laden, versierd met bronzen ornamenten en rustend op gebogen poten, Louis XV-stijl, 19e eeuw, h. 75, br. 69, d. 41

Los #: 5

Schätzpreis: 400 € - 600 €

Bild

mahonie en messing Napoleon III plantentafeltje met marmeren blad, rustend op gecanneleerde klauwpoten verbonden door regel, 2e helft 19e eeuw, h, 82 (1 poot verbogen

Los #: 6

Schätzpreis: 200 € - 300 €

Bild

2 gestoken noten Louis XV armstoelen, versierd met cannelures en bekleed met gros point in floraal motief, rustend op gebogen poten, circa 1760

Los #: 7

Schätzpreis: 300 € - 500 €

Bild

rozenhout gefineerde secretaire met interieur achter schuingeplaatste schrijfklep, versierd met intarsia en bronzen beslag, 19 eeuw, h. 92, br. 66, d. 40 cm

Los #: 8

Schätzpreis: 150 € - 250 €

Bild

Hollands eiken kabinetje met rechte kap, stel paneeldeuren en 3 laden, rustend op blokpoten, begin 19e eeuw, h. 190, br. 135, d. 45 cm

Los #: 9

Schätzpreis: 200 € - 300 €

Bild

mahonie salon ameublement bestaande uit stel armfauteuils en 2-zits bankje, versierd met kabelrand, rozetten en rustend op gecanneleerde poten, eind 19e eeuw

Los #: 10

Schätzpreis: 200 € - 300 €

Bild

eiken commode met 5 laden voorzien van koperen beslag en rustend op gebogen pootjes, 19e eeuw, h. 102, br. 103, d. 52

Los #: 11

Schätzpreis: 150 € - 200 €

Bild

mahonie empire tafel met rond geprofileerd marmeren blad, rustend op gezwarte balustervormige zuil met driepoot, versierd met verguld bronzen palmetten, h. 77, diam. 100

Los #: 12

Schätzpreis: 1.200 € - 1.700 €

Bild

stel empire bergères met rechte rug en gebogen armleggers, bekleed met gestreepte stof en losse kussens, rustend op tapstoelopende poten, circa 1810

Los #: 13

Schätzpreis: 800 € - 1.200 €

Bild

Engelse mahonie whatnot met 4 verdiepingen waarvan de bovenste uitklapbaar tot lessenaar, h. 102, br. 39, d. 45

Los #: 14

Schätzpreis: 100 € - 200 €

Bild

eiken bureau plat met in totaal 9 laden met bronzen grepen, h. 80, br. 170, d. 80

Los #: 15

Schätzpreis: 200 € - 400 €

Bild

eiken dekenkist met blokpanelen in het front versierd met cannelures, 17e eeuw, h. 70, br. 144, d. 58 cm

Los #: 16

Schätzpreis: 150 € - 200 €

Bild

lage Zeeuwse eiken 2-deurkast met drie laden en gestoken decor van leeuwenkoppen en acanthusbladeren, marqueterie en hermatlanten, het geheel rustend op 4 gezwarte bolpoten, 2e kwart 17e eeuw, 162 x 77 x 145 cm

Los #: 17

Schätzpreis: 1.000 € - 2.000 €

Bild

Engels eiken kastje met stel paneeldeurtjes en lade bovenin, voorzien van smeedijzeren scharnieren, 18e eeuw, h. 112, br. 100, d. 54 -manco's

Los #: 18

Schätzpreis: 300 € - 500 €

Bild

eiken bibliotheek trap met 4 treden en messing steun bekroond door bol, totale hoogte 184

Los #: 19

Schätzpreis: 200 € - 400 €

Bild

2 Engelse gebogen houten Windsor stoelen met armleggers en spijlen in de rug, 19e eeuw

Los #: 20

Schätzpreis: 150 € - 200 €

Bild

Engelse eiken 'joined stool' krukje op poten verbonden door regel, 17e eeuw, h. 50, br. 46, d. 26 cm

Los #: 21

Schätzpreis: 100 € - 150 €

Bild

Engels eiken bureau met interieur achter schuingeplaatste schrijfklep en voorzien van 4 laden met koperen beslag, 18e eeuw, h. 105, br. 92, d. 50

Los #: 22

Schätzpreis: 200 € - 300 €

Bild

vruchtenhouten kistje met gestoken rozetten in het front en voorzien van ijzeren slotplaat, Zuid-Europa, 18e eeuw, h. 31, br. 58, d. 25

Los #: 23

Schätzpreis: 100 € - 150 €

Bild

kastanje en vruchtenhouten hangoortafel met ovaal blad en lade rustend op onderstel met vaasvormige zijkanten, 17e eeuw, h. 71, bladmaat: 85 x 121 cm

Los #: 24

Schätzpreis: 400 € - 600 €

Bild

Engelse eiken tilt toptable met rond blad en rustend op kolompoot, circa 1800, h. 69, diam. 81 -poten sleets

Los #: 25

Schätzpreis: 100 € - 150 €

Bild

mahonie naaitafeltje met vakverdeling onder het opklapbare blad, rustend op tapstoelopende poten, 19e eeuw, h. 78

Los #: 26

Schätzpreis: 100 € - 200 €

Bild

mahonie empire trumeau met marmeren blad waaronder lade versierd met vergulde palmetten, rustend op klauwpoten met gecontourneerd basement, circa 1820, h. 90, br. 131, d. 50

Los #: 27

Schätzpreis: 600 € - 1.000 €

Bild

mahonie empire stoel met rechte rug, bekleed met gros point in motief van zwaan en harp, gekrulde armleggers en rustend op gestileerde leeuwenpoten, circa 1820

Los #: 28

Schätzpreis: 200 € - 400 €

Bild

mahonie hangvitrine met timpaanvormige kap en stel beglaasde deurtjes, Engeland, 18e eeuw -slechte staat

Los #: 29

Schätzpreis: 100 € - 150 €

Bild

6 fauteuils met gecontourneerde rugleuning, gebogen en gecanneleerde armleggers, bekleed met geschoren velours in floraal patroon en rustend op gebogen poten, Louis XV stijl, 19e eeuw

Los #: 30

Schätzpreis: 1.500 € - 2.500 €