Hlava s maskou
fencast (polyuretanová dvousložková pryskyřice), 2012, 42 x 21 x 21 cm, značeno dole na zadní straně Róna 12, 1/7, jedná se o dosud jediný realizovaný odlitek ve speciálním materiálu zvaném fencast, který svou pevností předčí římský cement a eliminuje se tak možnost poškození díla
Provenience: získáno v ateliéru autora
Hlava s maskou