Auktionsarchiv: Los-Nr. 240

Handschrift gedicht 'voor wie goed kijkt'

Schätzpreis
800 € - 900 €
ca. 867 $ - 975 $
Zuschlagspreis:
900 €
ca. 975 $
Auktionsarchiv: Los-Nr. 240

Schätzpreis
800 € - 900 €
ca. 867 $ - 975 $
Zuschlagspreis:
900 €
ca. 975 $

SNOEK, Paul
4 versies van het gedicht 'Voor wie goed kijkt'. Eerste versie: gesigneerd Paul Snoek 20.11.79, opgedragen aan Roger Verkarre. Op de keerzijde een witte omslag (24 x 16 cm), in zwarte inkt, met correcties. Op de voorzijde van de omslag schreef R. Verkarre : 'Heeft Paul aan mijn bureau geschreven, woensdag 21 nov. (niet 20 nov!!!) van 5u30 tot 6u16 terwijl ik even weg was, om iemand naar St. Michiels-Brugge te voeren'. Tweede versie: Op een blauw A4 blad, in zwarte inkt, met correcties in blauwe stylo, gedateerd 20.11.79. Derde versie: In zwarte inkt op blauw A4 blad, opgedragen aan Roger Verkarre en gesigneerd Paul Snoek. Vierde versie: Getypt op wit papier. Bijgevoegd: Handschrift van Paul Snoek, 3 verzen, gesigneerd en gedateerd 10-7-70. Getypte gesigneerde brief van Paul Snoek aan R. Verkarre. Oostende, 21 juni 75. 1 blz, 22 regels. Heel persoonlijke brief. 'Ik verlang niets liever en heviger dan terug in mijn huis, met vrouw en kinderen samen, te leven...' + originele z/w foto van Paul Snoek met Sofie op schoot (1975) (12,2 x 8,3 cm) en nieuwe uitvergroting + Postkaart gesigneerd door Marnix Gijsen aan Paul Snoek, vanuit New York. 4 Nov. 1963 n.a.v. 'Hercules'. + Affiche tentoonstelling bij Demian in Antwerpen. 2001.(42 x 60 cm) + 10-tal uitnodigingen voor tentoonstellingen (periode 1973-1980), cataloog van de tentoonstelling in de EBES-galerij, 1978 en cat. van de expo in galerie Isy Brachot + Kaart voorzijde kaft 'Gedichten voor Maria Magdalena', met handschrift van Mylène (mevrouw Paul Snoek) op de achterzijde + 'Paul Snoek, dienende uitvoerder van de waarheid'. Overdruk van Ons Erfdeel, juni 1969 + 'Paul Snoek, op doorreis naar het onderwaterparadijs'. VVS-cahiers, 1981. + Doodsbrief en doodsprentje van Paul Snoek + De tekst van homilie die Roger Verkarre uitsprak op de begrafenis (7 blz. getypt) + handgeschreven briefkaart van Anton Van Wilderode aan Roger Verkarre i.v.m. zijn oud-ll Paul Snoek + grote verzameling knipsels uit kranten en tijdschriften over Paul Snoek. + uitnodigingen voor herdenkingen en tentoonstellingen na de dood van Paul Snoek. + enkele documenten i.v.m. artistieke projecten van Paul Snoeks zonen Jan en Paul Schietekat + Biografische gegevens van Paul Snoek door Roger Verkarre. 43 blz. + In Memoriam Paul Snoek, gedichten van Roger Verkarre, 20 blz Alles samen in plastic beschermtasjes in een bruine klasseur

Auktionsarchiv: Los-Nr. 240
07.03.2015
Auctions Van de Wiele
Groeninge 34
8000 Brugge
Belgien
auctions.vandewiele@proximus.be
+32 (0)50 490769
+32 (0)50 346457

SNOEK, Paul

Auktionsarchiv: Los-Nr. 240
07.03.2015
Auctions Van de Wiele
Groeninge 34
8000 Brugge
Belgien
+32 (0)50 490769
+32 (0)50 346457