Ausgestellt: A Magyar Nemzeti Galéria - A Magyar Fotómûvészet 125 éve, 1966., Nr. 454. Reproduziert: A Magyar Fotómûvészet 1959-1960, Edit.: Vadas Ernõ, Képzõmûvészeti Alap Kiadóvállalata, Budapest, 1959., Nr.26
Vintage, Silbergelatineprint 60*41 cm Signiert: Halász Rudolf (gestempelt)