Auktionsarchiv: Los-Nr. 1717

Gesigneerd] Verzameling van 131 signaturen van musici (Concertgebouw 1957-1961)

Auktion 08.06.2016
08.06.2016
Schätzpreis
200 €
ca. 224 $
Zuschlagspreis:
200 €
ca. 224 $
Auktionsarchiv: Los-Nr. 1717

Auktion 08.06.2016
08.06.2016
Schätzpreis
200 €
ca. 224 $
Zuschlagspreis:
200 €
ca. 224 $

3 samengestelde boeken met ingebonden muzikale programma's uit de periode 1957-1961 van het Concertgebouw. De desbetreffende musicus heeft telkens bij z'n afbeelding gesigneerd. Met handtekeningen van o.a. Rafael Kubelik, Arthur Grumiaux, Pierre Boulez, Arthur Rubinstein, Bernard Haitink, David Oistrach, Mstislaw Rostropowitsj, Carel Leeuwen Bovenkamp.

Auktionsarchiv: Los-Nr. 1717
08.06.2016
Zwiggelaar Auctions
Witte de Withstraat 32 hs
1057 XZ Amsterdam
Niederlande
zwiggelaarauctions@gmail.com
+31 (0)6 47986138

Auktionsarchiv: Los-Nr. 1717
08.06.2016
Zwiggelaar Auctions
Witte de Withstraat 32 hs
1057 XZ Amsterdam
Niederlande
zwiggelaarauctions@gmail.com
+31 (0)6 47986138