3 samengestelde boeken met ingebonden muzikale programma's uit de periode 1957-1961 van het Concertgebouw. De desbetreffende musicus heeft telkens bij z'n afbeelding gesigneerd. Met handtekeningen van o.a. Rafael Kubelik, Arthur Grumiaux, Pierre Boulez, Arthur Rubinstein, Bernard Haitink, David Oistrach, Mstislaw Rostropowitsj, Carel Leeuwen Bovenkamp.