Auktionspreisarchiv

Auktion: Auktion 08.06.2016
wurde versteigert am: 8. Juni 2016
Aktuelle Auktionen Auktionspreisarchiv

Gesigneerd] Verzameling van 131 signaturen van musici (Concertgebouw 1957-1961)

Archiv
Schätzpreis: 200 €
ca. 224 $
Zuschlagspreis:  200 €
ca. 224 $
Los-Nr. 1717, Aufrufe: 3

3 samengestelde boeken met ingebonden muzikale programma's uit de periode 1957-1961 van het Concertgebouw. De desbetreffende musicus heeft telkens bij z'n afbeelding gesigneerd. Met handtekeningen van o.a. Rafael Kubelik, Arthur Grumiaux, Pierre Boulez, Arthur Rubinstein, Bernard Haitink, David Oistrach, Mstislaw Rostropowitsj, Carel Leeuwen Bovenkamp.

Informationen zur Auktion
Auktionshaus: Zwiggelaar Auctions
Titel: Auktion 08.06.2016
Auktionsdatum: 08.06.2016
Adresse: Zwiggelaar Auctions
Witte de Withstraat 32 hs
1057 XZ Amsterdam
Niederlande
[email protected] · +31 (0)6 47986138