Auktionspreisarchiv

Auktion: Auktion 07.12.2016
wurde versteigert am: 7. Dezember 2016
Aktuelle Auktionen Auktionspreisarchiv

Gesigneerd] Verzameling van 47 signaturen van musici (Concertgebouw 1926-1994)

Archiv
Schätzpreis: 1.300 €
ca. 1.370 $
Zuschlagspreis:  1.300 €
ca. 1.370 $
Los-Nr. 1233, Aufrufe: 6

2 ringmappen met foto's van musici uit de periode 1926-1994 van het Concertgebouw. De desbetreffende musicus heeft telkens bij zijn of haar afbeelding gesigneerd. Met handtekeningen van o.a. Arthur Rubinstein, Reinbert de Leeuw, David Oistrach, Philip Glass, Martha Argerich. (totaal 2)

Informationen zur Auktion
Auktionshaus: Zwiggelaar Auctions
Titel: Auktion 07.12.2016
Auktionsdatum: 07.12.2016
Adresse: Zwiggelaar Auctions
Witte de Withstraat 32 hs
1057 XZ Amsterdam
Niederlande
[email protected] · +31 (0)6 47986138