Auktionsarchiv: Los-Nr. 1233

Gesigneerd] Verzameling van 47 signaturen van musici (Concertgebouw 1926-1994)

Auktion 07.12.2016
07.12.2016
Schätzpreis
1.300 €
ca. 1.370 $
Zuschlagspreis:
1.300 €
ca. 1.370 $
Auktionsarchiv: Los-Nr. 1233

Auktion 07.12.2016
07.12.2016
Schätzpreis
1.300 €
ca. 1.370 $
Zuschlagspreis:
1.300 €
ca. 1.370 $

2 ringmappen met foto's van musici uit de periode 1926-1994 van het Concertgebouw. De desbetreffende musicus heeft telkens bij zijn of haar afbeelding gesigneerd. Met handtekeningen van o.a. Arthur Rubinstein, Reinbert de Leeuw, David Oistrach, Philip Glass, Martha Argerich. (totaal 2)

Auktionsarchiv: Los-Nr. 1233
07.12.2016
Zwiggelaar Auctions
Witte de Withstraat 32 hs
1057 XZ Amsterdam
Niederlande
zwiggelaarauctions@gmail.com
+31 (0)6 47986138

Auktionsarchiv: Los-Nr. 1233
07.12.2016
Zwiggelaar Auctions
Witte de Withstraat 32 hs
1057 XZ Amsterdam
Niederlande
zwiggelaarauctions@gmail.com
+31 (0)6 47986138