Füles tálca Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, kopott mesterjegy, ovális forma, a lemezből fülek alakítva, körbefuttatott, plasztikus, rózsafejes díszítéssel, apró hibával 731 g; 42,5*28 cm