Friese eiken keeftkast met rechte kap, stel toogdeuren en 2 laden onderin, rijk versierd met gestoken engelenkopjes, florale ornamenten en gecanneleerde zuilen, 17e eeuw, h. 198, br. 160., d. 77 cm