Friese eiken keeftkast met gecontourneerde kap en bolle fries, de 2 paneeldeuren geflankeerd door geribde zuilen met kapitelen, geheel versierd met rijkgestoken classicistische motieven, rustend op bolpoten 17e eeuw, h. 186, br. 163, d. 80