Fries eiken kabinet, de timpaanvormige kap bekroond met gestoken vaas, 2 paneeldeuren geflankeerd door gezwart houten ronde zuilen met bronzen kapitelen, 3 laden met bronzen grepen in het enkelgebogen front en rustend op gebogen poten, eind 18e eeuw, h. 250, br. 167, d. 55 € 10 openingsbod