Auction 10.02.2020

Veilinghuis Van Spengen
Koninginneweg 25
1217 KR Hilversum
Niederlande
[email protected] · +31 (0)35 6400989

Datum der Auktion: 10.02.2020 - 14.02.2020

Zurück

Bild

gebeitst eiken archiefkast met 15 noten laden versierd met houten knoppen, 1e helft 20e eeuw, h. 127,br. 69 d. 53

Los #: 1

Schätzpreis: 100 € - 200 €

Datum: 10.02.2020 - 14.02.2020

Bild

Engelse mahonie stommeknecht met 3 ronde plateaus en rustend op 3-sprant, 19e eeuw, h. 104 cm

Los #: 2

Schätzpreis: 150 € - 200 €

Bild

palissander gefineerd kastje met deurtje voorzien van schijnboeken, 19e eeuw, h. 75, br. 40, d. 35

Los #: 3

Schätzpreis: 150 € - 200 €

Bild

Zeeuwse eiken renaissance kast met 4 deuren versierd met verdiepte kussens, geflankeerd door gecanneleerde zijden en mascarons, rustend op zwarte bolpoten, 17e eeuw, h. 153, br. 158, br. 64

Los #: 4

Schätzpreis: 200 € - 400 €

Bild

koloniale djatihouten reiskist met mahonie deksel en versierd met koperen hoekstukken rustend op zwarte bolpoten, 19e eeuw, deksel van latere datum, h. 76, br. 140, d. 60 € 600 openingsbod

Los #: 5

Schätzpreis: 800 € - 1.200 €

Bild

Engelse essenhouten boekenkast met 2 beglaasde deuren in de bovenkast en 2 paneeldeuren in de onderkast, 19e eeuw, h. 219, br. 136, d. 43

Los #: 6

Schätzpreis: 200 € - 400 €

Bild

Anglo-Hollandse mahonie theetafel met lade en rustend op gebogen poten, 18e eeuw, h. 74, bladmaat 74 x 47

Los #: 7

Schätzpreis: 150 € - 200 €

Bild

Hollandse jatobahouten Louis XV commode met gecontourneerd blad en dubbelgebogen front waarin 4 laden, rustend op gestoken klauwpoten, 18e eeuw, h. 84, br. 106, d, 59 € 200 openingsbod

Los #: 8

Schätzpreis: 200 € - 300 €

Bild

Gelderse eiken renaissance kussenkast met recht geprofileerde kap versierd met ebben vlakken en noppen waaronder gestoken fries versierd met ranken en putti, met 2 deuren opgehoogd met ebben kussens en geflankeerd door gecanneleerde zijden en rustend op zwarte bolpoten, 17e eeuw, h. 205, br. 181, d

Los #: 9

Schätzpreis: 400 € - 600 €

Bild

eiken boekenkast met geprofileerde kap de fries versierd met cannelures, de teruglopende bovenkast geflankeerd door gecanneleerde zijden, in de onderkast 4 deuren opgehoogd met gezwarte kussens, renaissance stijl, eerste helft 20e eeuw, h. 247, br. 238, d. 47

Los #: 10

Schätzpreis: 200 € - 300 €

Bild

antieke smeedijzeren geldkist voorzien van schijnslotplaat in het front, vermoedelijk Neurenberg, 17e eeuw, h. 37, br. 73, d. 40 € 700 openingsbod

Los #: 11

Schätzpreis: 1.000 € - 1.500 €

Bild

Heriz 345 x 245

Los #: 12

Schätzpreis: 300 € - 500 €

Bild

antieke Kazak 350 x 175 € 600 openingsbod

Los #: 13

Schätzpreis: 600 € - 800 €

Bild

Kaukasisch tapijt 160 x 125 € 300 openingsbod

Los #: 14

Schätzpreis: 300 € - 500 €

Bild

eiken gecanneleerde vijzelhouder op vierkante voet,17e/18e, eeuw, h. 63 € 200 openingsbod

Los #: 15

Schätzpreis: 200 € - 300 €

Bild

Spaanse kastanjehouten wandtafel met rechthoekig blad, rustend op gecontourneerde poten verbonden door smeedijzeren regel, 18e/19e eeuw, h. 77, br.155, d. 47

Los #: 16

Schätzpreis: 700 € - 900 €

Bild

Engelse eiken gatelegtafel met opklapbare zijden en rustend op gedraaide poten, 18e eeuw, h. 75, bladmaat ingeklapt: 115 x 47

Los #: 17

Schätzpreis: 200 € - 300 €

Bild

rozenhout gefineerd naaitafeltje met 2 laden, versierd met florale marqueterie van fijnhoutsoorten, rustend op gebogen poten, 19e eeuw, h. 75, br. 57

Los #: 18

Schätzpreis: 150 € - 250 €

Bild

stel noten open boekenkasten, met geprofileerde kap, terugvallende bovenkast en onderkast met elk 2 laden versierd met oesterfineer en bronzen grepen, circa 1890, h. 265, br. 158, d. 54 € 500 openingsbod

Los #: 19

Schätzpreis: 800 € - 1.200 €

Bild

Fries eiken kabinet, de timpaanvormige kap bekroond met gestoken vaas, 2 paneeldeuren geflankeerd door gezwart houten ronde zuilen met bronzen kapitelen, 3 laden met bronzen grepen in het enkelgebogen front en rustend op gebogen poten, eind 18e eeuw, h. 250, br. 167, d. 55 € 10 openingsbod

Los #: 20

Schätzpreis: 200 € - 400 €

Bild

mahonie transition hoekkastje, met bol front waarin 2 laden en jaloeziedeurtje, geflankeerd door fijnhouten cannelures, rustend op gebogen poten, circa 1770, h. 78, br. tot de hoek 74 € 150 openingsbod

Los #: 21

Schätzpreis: 300 € - 500 €

Bild

Frans mahonie bureau, het blad ingelegd met gepatst verguld leer waaronder 3 laden met bronzen slotplaten, rustend op gebogen poten, 19e eeuw, h. 77, br.184, d. 84 -aanpassingen- € 700 openingsbod

Los #: 22

Schätzpreis: 700 € - 1.000 €

Bild

Franse palissander gefineerde Louis XV etagère tafel met 2 niveaus voorzien van verguld bronzen beslag en handgrepen, circa 1770, h. 78, br. 67, d. 35 € 1.500 openingsbod

Los #: 23

Schätzpreis: 1.500 € - 2.000 €

Bild

Frans gezwart houten Napoleon III kaarttafeltje ingelegd met messing marqueterie en porseleinen plaquette, rustend op tapstoelopende gecanneleerde poten, 19e eeuw, h. 75, br. 88

Los #: 24

Schätzpreis: 200 € - 300 €

Bild

Hollandse wortelnoten gefineerde commode, de 2 laden versierd met bronzen grepen en slotplaten, rustend op kruispoot met foedraalpoten, circa 1750, h. 74, br. 88, d. 52 -blad gereconstrueerd- € 1.500 openingsbod

Los #: 25

Bild

Franse Louis Philippe kolompendule versierdmet bronzen lijsen, rustend op gepatineerd bronzen zuilen met vergulde kapitelen, circa 1830, h. 52 cm

Los #: 26

Schätzpreis: 200 € - 400 €

Bild

Franse Louis XV Nechateloise omgeven door verguld bronzn ranken en met beschilderde kast, het uurwerk met geëmailleerde wijzerplaat, 18e eeuw, h. 74 cm € 900 openingsbod

Los #: 27

Schätzpreis: 1.200 € - 1.800 €

Bild

royale verguld bronzen zakkroon met 6 toorts-vormige armen en geregen en geslepen kristallen kralen, h. 124 -gemeten excl. ketting en elektrisch ingericht- € 1.500 openingsbod

Los #: 28

Bild

mahonie ladenkast, met bolle fries waaronder 6 laden met bronzen grepen, geflankeerd door gestoken bladmotieven, rustend op gedraaide poten, 19e eeuw, h. 180, br. 135, 65

Los #: 29

Schätzpreis: 150 € - 200 €

Bild

robuuste eiken tafel met rechthoekig blad en 2 laden, rustend op gedraaide poten verbonden door regel, 18e eeuw, h. 77 br. 198, d. 82 -lichte reconstructies aan laden

Los #: 30

Schätzpreis: 400 € - 600 €