Citadela IX. (Útes IV.)
tempera, olej, plátno, 1968, 92 x 74 cm, sign. LD F. Muzika 68, adjustováno v původním autorském rámu
Exposed: František Muzika /1900-1974/ obrazy, kresby, scénické návrhy, knižní grafika, Valdštejnská Jízdarna září-říjen 1981
Citadela IX. (Útes IV.)