Franse palissander gefineerde vitrine met marmeren bovenblad en in het gebogen front een beglaasde deur versierd met beschildering van dame in landschap en ingelegd met fijnhouten marquitterie, geflanceerd door bronzen mascarons en gebogen beglaasde zijden ingelegd met florale marquitterie, rustend op klauwpoten, Louis XV stijl, 19e eeuw, h. 161, br. 82, d. 43 € 1.650 openingsbod