Auktionspreisarchiv

Auktion: Auction 08.04.2019
wurde versteigert am: 8. April 2019
Aktuelle Auktionen Auktionspreisarchiv

Franse noten transition duchesse brisée

Archiv
Schätzpreis: 1.500 € - 2.500 €
ca. 1.684 $ - 2.807 $
Zuschlagspreis:  n. a.
Los-Nr. 25, Aufrufe: 116

Franse noten transition duchesse brisée, gestoffeerd met rood velours en siernagels, de gecanneleerde lijsten versierd met gestoken floraal decor, rustend op gebogen poten, gemerkt en vervaardigd door Louis Delanois, werkzame periode: 1761-1789, h. 99, br. 207, d. 76

Informationen zur Auktion
Auktionshaus: Veilinghuis Van Spengen
Titel: Auction 08.04.2019
Auktionsdatum: 08.04.2019 - 15.04.2019
Adresse: Veilinghuis Van Spengen
Koninginneweg 25
1217 KR Hilversum
Niederlande
[email protected] · +31 (0)35 6400989