Feta, 2002 - 2003
olej, płótno, 130 x 110 cm, sygnowany p.d.: 'Rafał Kowalski' oraz opisany na odwrocie: 'RAFAŁ KOWALSKI | "FETA" | Gdańsk 2003 | 130x110 | No 1063'
Feta, 2002 - 2003