Evőeszközkészlet, 12 személyes Pest és Selmecbánya, 1867-1936 és Bécs 1872-1922 közötti fémjel, utólag budapesti fémjelekkel is ellátva, 800 ezrelékes ezüst, különböző (LATZKO, HJ, RM, MG, FR és Szandrik) mesterjegyekkel, vékony nyakú kerek nyelek, acél pengékkel, salátaszedők faragott dobozával, össz.: 112 db; Ntto.: 4416 g