Auktionsarchiv: Los-Nr. 442

ERIK DIETMAN (1937-2002)

Schätzpreis
400 € - 600 €
ca. 455 $ - 683 $
Zuschlagspreis:
520 €
ca. 592 $
Auktionsarchiv: Los-Nr. 442

ERIK DIETMAN (1937-2002)

Schätzpreis
400 € - 600 €
ca. 455 $ - 683 $
Zuschlagspreis:
520 €
ca. 592 $

Geometrica, 1983. Gouache et pastel sur papier. Signée en bas au milieu. Titrée en haut au milieu. Plakkaatverf en pastel op papier. Onderaan in het midden gesigneerd. Bovenaan in het midden getitreerd. 44,5 x 55 cm

Auktionsarchiv: Los-Nr. 442
25.06.2019
Bonhams - Cornette de Saint Cyr
Bruxelles, Chaussée de Charleroi, 89 B-1060 Bruxelles

Auktionsarchiv: Los-Nr. 442
25.06.2019