Geometrica, 1983. Gouache et pastel sur papier. Signée en bas au milieu. Titrée en haut au milieu. Plakkaatverf en pastel op papier. Onderaan in het midden gesigneerd. Bovenaan in het midden getitreerd. 44,5 x 55 cm