Ede, 1993. Huile sur toile. Dyptique. Signée, datée et titrée au dos. Olieverf op doek. Dyptisch. Gesigneerd, gedateerd en getiteld op de achterkant. 68 x 90 et 70 x 48 cm Provenance / Herkomst : Konrad Fischer Gallery, Dusseldorf. Collection privée / Prive collectie, Belgique.