deels palissander gefineerde eiken Gelderse kussenkast, de geprofileerde kap versierd met gestoken bies waaronder 4 paneeldeuren opgehoogd met kussens, rustend op bolpoten, 18e eeuw, h. 183 , br. 155, d. 65