Cukordoboz Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Josef Kohn mesterjegy, öntött neorokokó stílusú lábak és tetődísz, vésett díszítéssel 371,5 g; 14*12*10 cm