Auktionsarchiv: Los-Nr. 4001

Commode met inlegwerk

Auktion 05.07.2013
05.07.2013 - 07.07.2013
Limitpreis
0 €
Zuschlagspreis:
1.200 €
ca. 1.569 $
Auktionsarchiv: Los-Nr. 4001

Commode met inlegwerk

Auktion 05.07.2013
05.07.2013 - 07.07.2013
Limitpreis
0 €
Zuschlagspreis:
1.200 €
ca. 1.569 $

Franse Louis Seize stijl meubel ca. 1900. Prachtige kwaliteit met intarsia van diverse houtsoorten, CHinees lakwerk plaquettes etc. Gesigneerd meubel Reichspatent Paris. Gefineerd op eiken. In goede originele staat 92x133x55cm.

Auktionsarchiv: Los-Nr. 4001
05.07.2013 - 07.07.2013
Twents Vellinghuis
Weerseloseweg 355
7522 PS Enschede
Niederlande
info@twentsvellinghuis.nl
+31 (0)53 4351488

Auktionsarchiv: Los-Nr. 4001
05.07.2013 - 07.07.2013
Twents Vellinghuis
Weerseloseweg 355
7522 PS Enschede
Niederlande
info@twentsvellinghuis.nl
+31 (0)53 4351488