Cigarettatárca Bécs (?), 1920 körül, 800 ezrelékes ezüst, Szandrik mesterjegy, belső rész aranyozva, külső felület mindkét oldalon vésett virágmotívumokkal díszítve, üres monogrammezővel 114 g; 11,5*8 cm