boulle klok met ebben kast ingelegd met bronzen motieven en versierd met mascarons op de hoeken, op console, de wijzerplaat versierd met geëmailleerde cijfering, rococo-stijl, 19e eeuw, h. 70 cm. € 700 openingsbod