Bonbon kínáló Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Franz Rumwolf mesterjegy, bécsi hivataljellel, négy rózsakoszorús lábon, szögletes kosár áttört díszítéssel, díszkalapált árnyékolással Ntto: 238 g; 9,5*10,5*10,5 cm eredeti, csiszolt üvegbetét sarkán csorbulással, (Neuwirth II. 167. o.)