Bijzonder Joods zilveren kistje, 84 zolotnik, zeskant gecontourneerd model versierd met turkoois en onyx, op half ronde voetjes voorzien van een deksel opengewerkt met kroon en 4 leeuwen. 9x6x10cm. Gekeurd door Viktor Savinkov, Moskou 1883, ca 128 gram. In goede staat