Januariveiling 2019

Twents Vellinghuis
Weerseloseweg 355
7522 PS Enschede
Niederlande

Datum der Auktion: 11.01.2019

Zurück

Bild
Vergulde zilveren kelk

Bijzondere zilveren vergulde kelk, 13 lot, op een driehoekig gecontourneerd voet met de bijbelse voorstelling van Jesse en de boom, met de koningen van Juda op de kelk, welke doorlopen in het deksel. Verder staat op het deksel Maria met haar kind Jezus. Hanau, rond 1900. 17x17x43 cm. In zeer goede

Los #: 1

Limitpreis: 3.000 €

Datum: 11.01.2019

Bild
Gouden tennisarmband met diamant

Geelgouden armband, 750/000, met diamanten. Armband met 27 ronde schakels bezet met een briljant geslepen diamanten, totaal ca 2,00 ct VS. Voorzien van bakslot met veiligheid. Breedte 7 mm, lengte 20,5 cm, ca 24,7 gram. In goede staat

Los #: 2

Limitpreis: 2.000 €

Datum: 11.01.2019

Bild
Gouden broche DeFred, opaal smaragd robijn

Unieke geelgouden broche, 750/000, met een grote boulder opaal, omgeven door 31 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,60 ct, IF/VVS- D/E, één peergeslepen en zes markies geslepen robijnen en vijf markiesgeslepen smaragden, ca 5,2x3mm. Ontwerper van deze broche is Fred Ho Chi Kwong. Gemerkt DeFRED

Los #: 3

Limitpreis: 3.500 €

Datum: 11.01.2019

Bild
Gouden armband met diamant

Geelgouden armband, 585/000, met een oud diamanten element. Fijne armband met in het midden een ovaal bezet met een rozet met diamanten met een oud slijpsel, met 1 steen in het midden en 16 in de rand. Naast het ovaal zitten 2 zijstukken met 2 diamanten. De armband is voorzien van een bakslot en

Los #: 4

Limitpreis: 400 €

Datum: 11.01.2019

Bild
Gouden broche met blauwe camee

Prachtige geelgouden broche/hanger, 585/000, met blauwe camee. Grote ovale broche met een gladde gouden rand, aan de bovenzijde versierd met 5 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,15 ct, voorzien van een bijzonder fraai gesneden blauwe camee. 33x48 mm. ca 14 gram. In zeer goede staat

Los #: 5

Limitpreis: 300 €

Datum: 11.01.2019

Bild
Gouden ring diamant

Sierlijke geelgouden ring, 750/000, met diamanten. Brede ring met 2 geelgouden bolle randen met daartussen een oplopende witgouden band bezet met veel kleine briljant geslepen diamanten, pave gezet in 3 rijen, ca 0,90 crt. Gemerkt Damiani. ø 55 ca 14,5 gram. In goede staat

Los #: 6

Limitpreis: 800 €

Datum: 11.01.2019

Bild
Gouden ring met blauw saffier en diamant

Elegante geelgouden ring, 750/000, met saffier en diamant. Ring met in het midden een ovaal gefacetteerde saffier, 8x5,7mm,met aan weerkanten 4 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,40 ct. Aan de boven en onderzijde van de saffier zitten 10 markies geslepen saffieren, verlopend in grootte

Los #: 7

Limitpreis: 500 €

Datum: 11.01.2019

Bild
Gouden armband met diamant

Fraaie geelgouden armband, 585/000, met kleine witgouden schakels waarvan 5 bezet met een briljant geslepen diamant, totaal ca 0,20 ct. De geelgouden schakels zijn gematteerd. De armband is voorzien van een een bakslot en veiligheid. ca 11,6 gram. Breedte 5 mm, lengte 19 cm. In goede staat

Los #: 8

Limitpreis: 350 €

Datum: 11.01.2019

Bild
Gouden armband (gevlochten)

Geelgouden armband, 585/000, met een klassiek gevlochten patroon. Voorzien van bakslot en veiligheden. Breedte 14 mm, lengte 20 cm. ca 45 gram. In goede staat

Los #: 9

Limitpreis: 800 €

Datum: 11.01.2019

Bild
Gouden oorclips met diamant

Geelgouden oorclips met diamant, 585/000. Geelgouden oorclips met een witgouden rechthoek bezet met in totaal 34 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,25 ct, in een ruitvormige zetting. 8,5x17mm. ca 6,0 gram. In goede staat

Los #: 10

Limitpreis: 200 €

Datum: 11.01.2019

Bild
2 Gouden paperclips

Twee geelgouden paperclips, 585/000. 30x8mm. ca 2 gram. In zeer goede staat

Los #: 11

Limitpreis: 80 €

Datum: 11.01.2019

Bild
Gouden armband met diamant

Geelgouden armband, 585/000, met diamant. Armband met bolle langwerpige schakels, 3x9mm, met daartussen een vierkante schakels bezet met een single cut geslepen diamanten, Totaal ca 0,15 ct. 19,5cm. Voorzien van een bakslot met veiligheid. ca 9,5 gram. In goede staat

Los #: 12

Limitpreis: 250 €

Datum: 11.01.2019

Bild
Joodse kandelaar met kannetje en lichter

Prachtige Joodse kandelaar, Chanoeka, zilver 925/000. Een grote 9 lichts olie-kandelaar met oliekannetje prachtig versierd met vierkante uitgewerkte voet, met 9 lichten bevestigd aan gekrulde floraal versierde armen. 19x56x63 cm. In goede staat. ca 2625 gram

Los #: 13

Limitpreis: 3.250 €

Datum: 11.01.2019

Bild
Zilveren besamim houder

Zilveren besamim houder, 925/000. Specerijentoren op ronde voet met een gecontourneerde schacht voorzien van een zeskantige houder met deurtje en een kegelvormige torenspits, bekroond met een bol en een vlag. De belletjes ontbreken. Gemerkt AT & Sn, London jl.: n: 1968. Lengte 29 cm. In goede staat

Los #: 14

Limitpreis: 1.000 €

Datum: 11.01.2019

Bild
Zilveren theeservies, 4 delig

Zilveren theeservies, 4 delig, 835/000, model Versailles, rechthoekig model met ingesprongen hoeken. Servies met theekan, melkkan, suikerpot met deksel en een lepelvaas. Theepot en melkkan zijn voorzien van een ebbenhouten gekrulde greep, theepot en suikerpot met een houten knop. MT.; Gerritsen en

Los #: 15

Limitpreis: 500 €

Datum: 11.01.2019

Bild
Zilveren servies

Zilveren servies, 800/000, Art Deco, servies met zilveren moccakan, melkkan, suikerbak en 6 glazen moccaglazen met zilveren houders. Het geheel is geplaatst op een zilveren dienblad. alles is versierd met een geribde band. Wenen, 1867-1922. MT.: L&C in ovaal. Zilvergewicht ca 1800 gram. 10x17x20cm

Los #: 16

Limitpreis: 1.000 €

Datum: 11.01.2019

Bild
Zilveren dienblad

Zilveren dienblad, 800/000, ovaal model met bol gevormde grepen. Het dienblad is voorzien van een bewerkte rand met draperieen. 46x28cm. ca 830 gram. In goede staat

Los #: 17

Limitpreis: 300 €

Datum: 11.01.2019

Bild
Grote zilveren molen

Bijzondere zilveren molen, 833/000, fraai uitgewerkt gegraveerd De Hoop, 1838, met draaibare wieken en kruiwerk. MT.:B. van Eldick, Zutphen, jl.:R:1927. Geplaatst op een zwart houten basement.. ø 14x26 cm. ca 395 gram Balustrade is op 2 plekje kapot en daar in de kop is oneffen. Verder is goede

Los #: 18

Limitpreis: 300 €

Datum: 11.01.2019

Bild
Zilveren bouilloir

Prachtige zilveren bouilloir, ovaal gevormd model versierd met parelranden en geplaatst op een ovale voet met 4 ivoren pootjes. Op de zijkant voorzien van een wapenschild gravure met kroon. 29x21x35cm. Voorzien van een keur voor vreemde werken. Brutogewicht ca 2050 gram. In goede staat

Los #: 19

Limitpreis: 1.000 €

Datum: 11.01.2019

Bild
Zilveren servies, 3 delig

Zilveren servies, 3 delig, Art Deco, met een theekan, melkkan en suikerpot, met een hamerslag. Voorzien van houten strak gevormde knoppen en grepen. MT.: Norsk Filigransfabrikk, Oslo, 1889-1906/1910-1931. 20x11x18cm, 12x7x8cm en ø11x10cm. totaal ca 560 gram. In goede staat

Los #: 20

Limitpreis: 500 €

Datum: 11.01.2019

Bild
Zilveren schaal, Bonebakker

Prachtige zilveren schaal, 925/000, met kristallen deksel. Ronde diepe schaal met getordeerde rand op ronde voet. Voorzien van een geslepen kristallen deksel met zilveren knop. Winkelmerk: Bonebakker en Zoon. MT: A.Bonebakker & zoon, Amsterdam & Pieter Pieterse, Amsterdam & H.W. van Riel, Amsterdam

Los #: 21

Limitpreis: 150 €

Datum: 11.01.2019

Bild
Friese zilveren brandewijnkom

Antieke Friese brandewijnkom, 934/000, ovaal gedreven model versierd met bloemen, pauwen en cartouches. Geplaatst op een ovaal bewerkte voet met parelrand. e grepen zijn gemaakt uit putti hoofd met kleine engelen. Sneek jl.:G:1759. 26x13x9cm. ca 217 gram. In goede staat

Los #: 22

Limitpreis: 250 €

Datum: 11.01.2019

Bild
Zilveren servies 5 delig

Bijzonder fraai zilveren servies, 800/000, 5 delig met een koffiekan, theekan, een melkkan, roomkan en suikerpot. Ovaal verlopend model versierd met vertikale hollopende bewerking, voorzien van een gekrulde greep. 26x10x24cm, 30x13x19cm. 20x10x14cm, 16x7x11cm en 14x10x12cm

Los #: 23

Limitpreis: 2.000 €

Datum: 11.01.2019

Bild
Groot zilveren bestek, Haags Lofje

Groot zilveren bestek met een lofje, 833/000. Bestek bestaande uit 14 tafellepels en14 tafelvorken, 14 dessertvorken en 19 dessertlepels. een broodmes, roomlepel, 2 sauslepels, 3 opdienlepels, slacouvert, aardappellepel en 6 vorken met monogram. afwijkende model met een visschep, taartschep

Los #: 24

Limitpreis: 800 €

Datum: 11.01.2019

Bild
Zilveren haan

Grote zilveren kemphaan, 835/000. MT. Zaanlandse zilversmederij, Zaandam, Amsterdam, jl.:C:1962. 23x13x18cm. ca 480 gram. In goede staat

Los #: 25

Limitpreis: 650 €

Datum: 11.01.2019

Bild
Gouden choker met diamanten

Elegante geelgouden choker, 585/000, bezet met diamanten. Choker, tennis model, bezet met 83 briljant geslepen diamanten, Totaal ca 2,5 ct. De uiteindes bij de sluiting zijn voorzien van dichte gouden schakels. Voorzien van bakslot met veiligheid. Breedte 2,5 mm. lengte 44 cm. ca 22,3 gram. In goede

Los #: 26

Limitpreis: 2.000 €

Datum: 11.01.2019

Bild
Gouden ring met oud diamant

Prachtige antieke gouden ring, 585/000, met diamant. Antieke rozetring met bewerkte band en een rozet met in het midden een grote bolsewiek geslepen diamant, ø 9 mm, met daaromheen een rand met 18 diamanten met een oud slijpsel, gezet in een zilveren zetkast. ca 4,5 gram. ø 54. In zeer goede staat

Los #: 27

Limitpreis: 1.250 €

Datum: 11.01.2019

Bild
Geelgouden spang horloge

Prachtig geelgouden horloge, 750/000, ovale kast, 18x22mm, met een fijne spangband met scharnier, klemslot en 2 veiligheden. Quarts. ca 30 gram. 54x44mm. Nieuw WVP € 3995

Los #: 28

Limitpreis: 950 €

Datum: 11.01.2019

Bild
Gouden creolen met diamant

Geelgouden klapcreoelen, 585/000, met diamanten. Kleine ringen met scharnier bezet met in totaal 16 briljant geslepen diamanten, ca 0,13 ct. ø creool 13 mm, breedte 3 mm. ca 2,9 gram. In goede staat

Los #: 29

Limitpreis: 150 €

Datum: 11.01.2019

Bild
Gouden ring met robijn en diamant

Elegante geelgouden ring, 750/000, met robijn en diamant. Ring in het midden voorzien van een briljant geslepen diamant, ca 0,10 crt, in een geelgouden gladomzetting. Om de diamant zit een ovale rand diverse triangel geslepen robijnen in een railzetting. Om de rand met robijnen zit een geschulpte

Los #: 30

Limitpreis: 350 €

Datum: 11.01.2019