Bartosz Kokosinski (b. 1984) Bez tytułu, 2011 r. akryl/płótno, 100 x 70 cm sygnowany i opisany na odwrociu W 2004 r. ukończył Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych w Dąbrowie Górniczej. Obecnie studiuje na Wydziale Malarstwa w pracowni prof. Andrzeja Bednarczyka, na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Najważniejsze wystawy: wystawa malarstwa z Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, Kunststation Kleinsassen, Niemcy (2006). Nagrody i wyróżnienia: Nagroda Fundacji Elizabeth Greenshield (2006), Stypendium Prezesa Rady Ministrów (2002/2003), Stypendium Ministra Kultury (2002).