Auktionsarchiv: Los-Nr. 1250

Asztalközép (Gyümölcskínáló)

Aufrufpreis
160.000 HUF
ca. 526 $
Zuschlagspreis:
Auktionsarchiv: Los-Nr. 1250

Asztalközép (Gyümölcskínáló)

Aufrufpreis
160.000 HUF
ca. 526 $
Zuschlagspreis:

Asztalközép (Gyümölcskínáló) Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, SELIGMANN forgalmazó vagy mesterjegy, széles, három lábon álló talapzat, három kislány plasztikus figurája madárral, hallal és gyümölcsökkel csiszolt, lila, rétegelt üveg tál későbbi pótlás Ntto.: 866 g; 23*29 cm

Auktionsarchiv: Los-Nr. 1250
07.12.2019
Nagyházi Gallery
Balaton u. 8.
1055 Budapest
Ungarn
info@nagyhazi.hu
+36 (0)1 4756000
+36 (0)1 4756005

Auktionsarchiv: Los-Nr. 1250
07.12.2019
Nagyházi Gallery
Balaton u. 8.
1055 Budapest
Ungarn
info@nagyhazi.hu
+36 (0)1 4756000
+36 (0)1 4756005