Auktionsarchiv: Los-Nr. 1788

[Architectuur. Kerken] Jan Stuyt (1868-1934)

Auction 03.12.2019
03.12.2019
Schätzpreis
75 € - 140 €
ca. 83 $ - 155 $
Zuschlagspreis:
70 €
ca. 77 $
Auktionsarchiv: Los-Nr. 1788

Auction 03.12.2019
03.12.2019
Schätzpreis
75 € - 140 €
ca. 83 $ - 155 $
Zuschlagspreis:
70 €
ca. 77 $

"Wyzerplaten toren St Agneskerk te Amsterdam". Originele potloodtekening uitgewerkt met aquarel. 43 x 44 cm. Gesigneerd r.o., gedateerd 1932 + plattegrond van het perceel van de Sint-Agneskerk te Amsterdam grenzend aan de Lomanstraat. 2 potloodtekeningen uitgewerkt met aquarel op 1 blad. Bladmaat 61,5 x 71 cm + 2 ontwerpen voor het interieur van de kerk te Itteren (omgeving Maastricht): 60,5 x 61,5 cm en 31 x 27 cm. Enkele ontwerpen met scheuren - en handgeschreven brief van Stuyt aan ongenoemde pastoor op briefpapier van Stuyt, gedateerd 1932. De architect Stuyt staat bekend als een van de belangrijkste Nederlandse kerkenbouwers van de 20e eeuw, maar met name in Limburg ontwierp hij ook hele woonwijken. De Sint-Agneskerk te Amsterdam werd tussen 1919 en 1932 naar zijn ontwerp gebouwd. (totaal 5)

Auktionsarchiv: Los-Nr. 1788
03.12.2019
Zwiggelaar Auctions
Witte de Withstraat 32 hs
1057 XZ Amsterdam
Niederlande
zwiggelaarauctions@gmail.com
+31 (0)6 47986138

Auktionsarchiv: Los-Nr. 1788
03.12.2019
Zwiggelaar Auctions
Witte de Withstraat 32 hs
1057 XZ Amsterdam
Niederlande
zwiggelaarauctions@gmail.com
+31 (0)6 47986138