Auktionsarchiv: Los-Nr. 509

[Architectuur. Britse gotiek] Types d'architecture Gothique

Auction 03.06.2019
03.06.2019
Schätzpreis
70 € - 140 €
ca. 78 $ - 156 $
Zuschlagspreis:
100 €
ca. 111 $
Auktionsarchiv: Los-Nr. 509

Auction 03.06.2019
03.06.2019
Schätzpreis
70 € - 140 €
ca. 78 $ - 156 $
Zuschlagspreis:
100 €
ca. 111 $

empruntés aux édifices les plus remarquables construits en Angleterre pendant les XII, XIII, XIV, XV et XVI siècles et représentés en plans, élévations, coupes et détails géométraux de manière a compléter l'étude et a faciliter la construction pratique des diverses variétés du style ogival. Par A.W. Pugin, Architecte, archéologue. Traduit de l'Anglais. Luik/ Parijs, E. Noblet/ Borrani & Droz, 1851-1853, 3 delen, (4),IV,76; (2),96; (6),74 p., met staalgegraveerd portret van de auteur (in deel 3) en 75/ 73/ 77 platen (5 uitslaand en tellend als 2 platen), contemporain uniform half marokijn met vergulde en geribde rug, folio. Deel 1 met watervlekje in blanke marge van het voorwerk; alle delen hier en daar wat roestvlekkig, hoeken van platten gestoten en lichte slijtage aan het leer. Mooie set met ex libris van Architect Jan Wils (1891-1972) op de binnenzijde van de drie voorplatten. Wils was een Nederlands architect, bekend vanwege zijn kortstondige lidmaatschap van De Stijl en als ontwerper van het Olympisch Stadion in Amsterdam. (totaal 3)

Auktionsarchiv: Los-Nr. 509
03.06.2019
Zwiggelaar Auctions
Witte de Withstraat 32 hs
1057 XZ Amsterdam
Niederlande
zwiggelaarauctions@gmail.com
+31 (0)6 47986138

Auktionsarchiv: Los-Nr. 509
03.06.2019
Zwiggelaar Auctions
Witte de Withstraat 32 hs
1057 XZ Amsterdam
Niederlande
zwiggelaarauctions@gmail.com
+31 (0)6 47986138