Auktionsarchiv: Los-Nr. 576

Algemene Kerkelyke en Wereldlyke Geschiedenissen des Bekenden Aardkloots

Schätzpreis
Zuschlagspreis:
Auktionsarchiv: Los-Nr. 576

Schätzpreis
Zuschlagspreis:

Of een verhaal van al het gene gedenkwaardig in de verscheide Ryken en Staten dezer Wereldt is voorgevallen (...) Geerlof Suikers. Isaak Verburg. [10 stukken in 5 banden]. Amsterdam, R. en J. Wetstein en W. Smith, 1721-1728. 5 groot folio perkamenten banden, uniform gebonden, rug met titel en nummer in rood en goudopdruk, geïll. frontispice met titel gedateerd en gesigneerd door J. Wandelaar in de plaat, 5x titelblad in rood en zwart met drukkersvignet; 2 portretten van de auteurs in kopergravure, talloze kopergravures in de tekst en 4 grote uitslaande kaarten: De oude Wereldt, De reistochten van Petrus en Paulus, Het Ryk van Carel den Groten en een Platte Kaart van de geheele Werelt door Wetstein naar Pieter Mortier. De rug van de 5e band met kl. besch., verder een zeer goede en complete set. (totaal 5)

Auktionsarchiv: Los-Nr. 576

Auktionsarchiv: Los-Nr. 576