Antti Favén
1882-1948
Antti Favén, Molnig dag.
Sign.1916. Olja på pannå 32,5x32,5 cm.
Antti Favén, Cloudy day.
Sign.1916. Oil on board 32,5x32,5 cm.
Antti Favén
1882-1948
Antti Favén, Molnig dag.
Antti Favén, Cloudy day.