Antti Favén
1882-1948
Antti Favén, Franskt ålandskap.
Sign.1930. Olja på pannå 32,5x40,5 cm.
Antti Favén, French river landsacpe.
Sign.1930. Oil on board 32,5x40,5 cm.
Antti Favén
1882-1948