Field, 2007. Lithographie couleurs sur Arches. Signée, titrée datée et numérotée 19/40. Encadrée. Kleurenlithografie op Arches. Gesigneerd, getiteld, gedateerd en genummerd 19/40. Ingelijst. 79 x 115,5 cm