Antieke vuurvergulde zilveren briefopener, 88 zolotniks, met emaille giljasch en nefriet mes. Aan beide zijden voorzien van guirlande. Met schild met diamanten op het emaille en een dubbel koppige adelaar aan de bovenzijde. L. 26 cm., Cond.:U Russisch gekeurd