Auktion 03.07.2015

Twents Vellinghuis
Weerseloseweg 355
7522 PS Enschede
Niederlande
[email protected] · +31 (0)53 4351488

Datum der Auktion: 03.07.2015 - 04.07.2015

Zurück

Bild
Bloedkoraal collier

Prachtig collier met Bloedkoralen. Collier met bloedkoralen (ca. 12,5x12mm) afgewisseld met kleine bloedkoralen, om en om, geknoopt en bevestigd aan een GG 585/000sluiting en veiligheidsketting. Lengte 30cm. ca. 84gr

Los #: 3

Limitpreis: 0 €

Datum: 03.07.2015 - 04.07.2015

Bild
Armband GG stenen

Bijzonder fraaie armband GG 585/000 met veel edelstenen. Brede armband met 7 langwerpige schakels volledige bezet met diverse edelstenen in diverse slijpvormen, o.a. geel en blauw topaas, granaat, amethist, citrien en rookkwarts. De armband is voorzien van een bakslot en een veiligheid. Grootte

Los #: 10

Limitpreis: 0 €

Bild
Zilveren wol houder

Antieke bijzondere wolhouder, zilver, mooi uitgewerkt met filigrain, voorzien van armbeugel bevestigd met jaseron en voorzien van fraaie filigrain bewerking en monogram. 8x9x24cm. ca. 113 gr. De wolhouder is voorzien van een belastingteken voor geimporteerde ongekeurde werken, 1814-1893 Cond.: G-U

Los #: 14

Limitpreis: 0 €

Bild
Zilveren kluwenbakje

Antiek Empire kluwenbakje, zilver 835/000, ajourgezaagd schuitvormig voorzien van omgeslagen rand met parel. Op ovale voet met hengsel voorzien van parelrand. MT: J.van Wijk, Amsterdam, jl: N 1822 ca. 52 gr

Los #: 19

Limitpreis: 0 €

Bild
Beschuitbus, zilv. dop

Prachtige kristallen beschuitbus met onderschotel en zilveren greep. Kristallen beschuitbus met gematteerde bewerking van druivenranken. De deksel is voorzien van zilveren handgreep met parelrand. Kleinkeur 835/000. MT: van Kempen en Zonen, Voorschoten. 1858-1924. mist een paar kleine chips in de

Los #: 20

Limitpreis: 80 €

Bild
Zilveren veegblik en borstel

Zeldzaam 18e eeuws zilveren veegblik met fraai gedreven voorstelling van putties en vogels met gegoten florale rand met greep. MT Jacobus de Koning, Schoonhoven 1783, met bijbehorende veger met eveneens gedreven voorstellingen. 21x22 cm en 32x5 cm

Los #: 23

Limitpreis: 200 €

Bild
Ring

Prachtige ring WG 750/000 met briljant en blauw saffier. Mooie elegante ring met een grote blauw saffier in het midden, ø 6 mm, versierd met een rand met briljant geslepen diamanten, 14x totaal ca. o.70 crt. Om de briljanten zit een rand met 16 navette geslepen saffieren, 5 mm. Bovenzijde hoog

Los #: 26

Limitpreis: 0 €

Bild
Armband WG

Fijne Armband WG 585/000. Fijne armband met langwerpige peervormige schakeltjes. ca. 1.4 gr. Lengte 18.5 cm

Los #: 36

Limitpreis: 0 €

Bild
Roomstel

Fraai zilveren roomstel, 835/000. Melkkan strakmodel voorzien houten handvat met bijpassende suikerpot met deksel en houtenknop. Duits rond 1900. MT: Wilhelm Binder, Schwabisch Gmünd. ca. 200 gr. 9x5.5cm 6.5x10x5.5cm Cond.: G

Los #: 40

Limitpreis: 80 €

Bild
Zilveren kandelaar

Antieke zilveren kandelaar, 835/000, met fraaie floraal gedreven afbeeldingen, op grote voet. 9.5x11cm. Met onbekende keuren. ca. 150 gr

Los #: 42

Limitpreis: 0 €

Bild
Zilveren theepot

Antieke theepot, Hollands zilver 835/000, met op de tuit, het handvat en de deksel florale versiering. Staand op 4 floraal bewerkte pootjes. MT: Gilles Grevink, Amsterdam jl: X 1857 21x12x18 cm. Cond.: G

Los #: 44

Limitpreis: 225 €

Bild
Kandelaar

Kandelaar zilver, Russisch 84 Zolotniks (1896-1908), Voor vier kaarsen met bovenaan twee staande leeuwen met een schild, voorzien van florale bewerking ca 395gr. 23-28cm, J.Ehrlich gestempeld. Cond.: U

Los #: 48

Limitpreis: 0 €

Bild
Bloedkoraal

Snoer bloedkoralen, fijne ronde kraaltjes aan een GG 585/000 kleine sluiting. ø kraal 3.2 mm. Lengte 90 cm ca. 15.1 gr

Los #: 51

Limitpreis: 0 €

Bild
Bloedkoraal takjes

Bloedkoralen collier, 4 rijig verlopend collier met bloedkoralentakjes. Aan een onedele sluiting versierd met bloedkoraal. ca. 63 gr. Lengte 36 cm

Los #: 52

Limitpreis: 0 €

Bild
Biedermeier broche, bloedkoraal

Antieke biedermeier broche GG 585/000 met bloedkoraal. Ovale sierlijke streekbroche met 3 bloedkoralen en kwastjes. In zeer goede conditie. ca. 5.0 gr. Grootte 26x34 mm

Los #: 53

Limitpreis: 0 €

Bild
Oorknoppen GG smaragd

Oorknoppen GG 585/000 met smaragd. Halve creolen in het midden bezet met een briljant geslepen smaragd. Breedte 5 mm, lengte 15 mm. ca. 2.5 gr. Voorzien van steker en pousette

Los #: 59

Limitpreis: 0 €

Bild
Bloedkoraal

Collier van bloedkoralen met GG 585/000 streekslot. Prachtig 3 rijig bloedkoralen collier, ø4x6 mm, bevestigd aan een antieke vierkante streeksluiting bewerkt met filigrain en knopjes. Voorzien van fraaie bijpassende eindstukken, 22x22 mm. MT: Willem Begeer. Gouda rond 1900. ca. 53 gr. Lengte 37 cm

Los #: 61

Limitpreis: 0 €

Bild
Jade collier

Collier van jade kralen, ø 12 mm voorzien van zilver vergulde karabijn. Lengte 42 cm. ca. 95 gr

Los #: 62

Limitpreis: 0 €

Bild
Slavenband staal

Brede slavenband staal gematteerd met golflijn over de armband. Gelakt. De armband is voorzien van een scharnier. Breedte 20 mm. Hoogte 13,5 mm. ø 59-62 mm. Nieuw

Los #: 63

Limitpreis: 20 €

Bild
Briefopener

Antieke vuurvergulde zilveren briefopener, 88 zolotniks, met emaille giljasch en nefriet mes. Aan beide zijden voorzien van guirlande. Met schild met diamanten op het emaille en een dubbel koppige adelaar aan de bovenzijde. L. 26 cm., Cond.:U Russisch gekeurd

Los #: 70

Limitpreis: 1.250 €

Bild
Zilveren miniatuur, fazant

Zilveren miniatuur Fazant, 835/000. Een fazant op een ronde voet. MT: Zaanlandse zilversmederij. ca. 13 gr. 5.5x3 cm. Cond.: G

Los #: 74

Limitpreis: 0 €

Bild
Speld als kloksleutel

Speld, GG 585/000 met heliotroop. Een antieke speld in de vorm van een soort breidop met aan de bovenkant een ronde heliotroop en aan de onderzijde een opening, lijkt een sleutel van een zakhorloge. met onedele brochering. Lengte 4.5 cm ca. 5.05 gr

Los #: 80

Limitpreis: 0 €

Bild
Armband GG

Sierlijke armband GG 585/000 met bewerking. Pennenarmband voorzien van bewerkte tussenschakels met bloemmotief. De armband heeft een bakslot en veiligheid. Breedte 8.5 mm. Lengte 20 cm. ca. 16 gr

Los #: 82

Limitpreis: 300 €

Bild
Ring Camee

Ring wit metaal met fraaie donkerblauw met witte camee. Brede bewerkte rand met daarin de camee. 18,5x24,5 mm. De ring heeft een open scheen en kan op willekeurige maat gedragen worden

Los #: 89

Limitpreis: 0 €

Bild
Hengselmand, parelrand

Grote ovale zilveren ajourgezaagde hengselmand op voet, 835/000, ca. 887gr. 33x22x15cm. Cond.: U Hollands gekeurd en voorzien van belastingteken

Los #: 91

Limitpreis: 0 €

Bild
Kristallen snoepdoos

Ovale geslepen kristallen snoeppot met gegraveerd ruit- en waaierslijpsel en geslepen ster op de bodem. Voorzien van een zilveren knop met parelrand, 835/000. MT: C.J. Begeer Utrecht. ca 1880 9.5x9x6.5cm Cond.:G

Los #: 92

Limitpreis: 0 €

Bild
Zilveren schaar

Antieke schaar met bijzondere zilveren, 835/000, ogen van dubbele slangen, zichzelf bijtend. MT: J.F.Smets, Amsterdam ca 1820. Lengte 15 cm. Cond.: G

Los #: 94

Limitpreis: 0 €

Bild
Zilveren olielampje en kan

Zilveren kan met bijpassend olielampje beiden voorzien van fraaie bewerking 6x12cm 6x3,5x12cm Arabisch? ca. 129 gr. Cond:G/U

Los #: 95

Limitpreis: 0 €

Bild
Collier met kruis

Collier met fraai versierd groot kruis. Een collier van granaat en groene kwarts met daaraan een groot zilveren 925/000 kruis prachtig versierd met jade, synt. robijn en zirconia's. Aan de bovenzijde met goudkleurige accenten. 10x6 cm. Lengte collier 70 cm

Los #: 101

Limitpreis: 0 €

Bild
Hanger

Collier en hanger, zilver 835/000, zwanen met diverse kleurstenen. Fijn gourmetcollier met hanger in de vorm van dubbele zwanen, versierd met rode, blauwe en witte stenen. 26x38 mm. Lengte collier 42 cm. ca. 9.15 gr

Los #: 103

Limitpreis: 0 €